HABERLER & FUARLAR
Haber Detayları

23.05.2016
Koçak Park hizmetinizdedir...
 Koçak Sac olarak sac sektörüne vermiş olduğumuz kaliteli hizmet anlayışını, çocuk parkı ekipmanları ve kent mobilyaları imalatı sektörüne de taşımayı amaçladığımız Koçak Park firmamız 2014 yılında hizmete girmiştir.

Sektöre girdiği günden itibaren hızlı bir büyüme  gösteren Koçak Park, çok kısa sürede sektörün sayılı firmaları arasında yerini almıştır ve emin adımlarla sektör lideri olma yolunda ilerlemektedir.

Sac sektöründe edindiğimiz imalat tecrübesini, işimize olan hassasiyetimizle birleştirerek ürettiğimiz birbirinden kaliteli çocuk oyun parkı ekipmanlarımızı, kent mobilyalarımızı ve dış mekan spor aletlerimizi web sitemizde inceleyebilir; siz de Koçak Park kalitesiyle tanışabilirsiniz.

Bizlere bu başarıya ulaşmamızda büyük katkısı olan siz değerli müşterilerimize ve tüm ziyaretçilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

www.kocakpark.com

Kuruluşumuzdan bugüne kadar işimize göstermiş olduğumuz hassasiyet ve özen ile alınan siparişlerin zamanında ve eksiksiz olarak kaliteden ödün vermeden kalitesi yüksek ürünlerimizi düşük maliyetlerle sizlere ulaştırdık ve ulaştırmaya da devam ediyoruz.
Bu zorlu ve meşakkatli yolda bize göstermiş olduğunuz ilgi, alaka ve desteklerinizden dolayı teşekkür ederiz.
Hakkımızda >
Koçak Park hizmetinizdedir...
Yeni kataloğumuz | 2015
Yeni sitemiz yayında...
Tel : +90.332 248 28 28 - +90.332 248 21 21
+90.332 251 49 66 - +90.332 251 49 67
Fax : +90.332 251 49 68
Email : info@kocaksac.com
     
USD  Alış
32,8805
 
Satış
32,9398
 
 
EUR  Alış
35,7444
 
Satış
35,8088
 
www.kocaksac.com.tr | info@kocaksac.com.tr

Sitede kullanılan fotoğrafların telif hakları KOÇAKSAC END.MAK.VE DELİKLİ SAC SAN. LTD. ŞTİ. ne aittir, İzinsiz kullanılamaz, kopyalanamaz.

GENİŞLETİŞMİŞ METAL,genişletilmiş metal, DELİKLİ SAC SANAYİ, Delikli Sac,lazer kesim, Lazer Kesim, lazer kesim konya, lazer kesim işçilik, fason lazer kesim, cnc, cnc kesim, cnc lazer kesim, cnc büküm, punch, punc kesim, punch işçilik, cnc punch işçilik, cnc punch kesim, panç kesim, panç işçilik, cnc panç kesim, delikli sac, geniş metal, genişletilmiş metal, genişletilmiş sac, genişletilmiş, metal, baklavalı sac, sac, sac kesim, sac lazer kesim, sac kesim işçiliği, Sanayi perfore, galvaniz, alüminyum, krom, delikli sac, dkp, metalPerforated Sheet Metal,Sheet Metal,Perforated Metal, Perforated Sheet,Stainless Steel Filter,Filter Wire Cloth,Brass Wire and Bronze Phosphor Filter Wire Clothes,The Perforated Sheets from Stainless Steel and Mild Sheet,Crimped Meshs and Vibraton Perforated Coil, Stainless, Steel, Filtration, Lighting, Laundry, Sheet, Perf, Re-coil, Sound, Muffler, Diffuser, Holes, perforating

Grup Şirketlerimiz